KEY Creative

  Hayal gücünüze güç katıyoruz.  

Key Creative

The most reliable agency in Antalya

Doğru pozisyonlara, doğru transferlerle birlikte yeni sezon hazırlıklarımızı tamamladık. 2016 yılı itibariyle kadromuz genç, dinamik, çalışkan ve yaratıcı takım oyuncularından kurulu. İlk hedefimiz sahada başarılı bir Yaratıcı Etkinlik Yönetimi hizmeti vermek. Bu sezon takım olarak Türkiye Ligi’nde başarılı bir performans gösterip daha sonra Şampiyonlar Ligi’nde boy göstermek hedeflerimizin arasında.

Key Creative Works Tesisi

Tesis içinde sahaya çıkmadan önce projelere hazırlandığımız alanlarımız şu şekildedir.
  • Fikir Yolu
  • Tasarım Odası
  • Sanat İstasyonu
  • Zaman Sahası
  • Bilişim Pisti
  • Video Salonu

Fikir Yolu

İnovatif düşünce gerektirmeyen işlerin yerini bilgisayarların almasıyla birlikte artık ülkemizde son zamanlarda bir çok işin birbirine benzediğini görüyoruz. Bizler takım olarak her zamankinden daha fazla yenilikçi olmayı ve sıra dışı parlak fikirler üretmenin ihtiyaç duyulduğu bu dönemde fikir yolunu tercih edenlerdeniz.

Tasarım Odası

Fikir yolundan geçen bir çok proje tasarım odasında kendini bulur. Takımımızın tasarım mevkiisindeki oyuncuları bu odada maçın nasıl kazanılacağı ile ilgili farklı bakış açıları ortaya koyarak izleyenlerine aktarır ve ortaya seyir zevki yüksek bir çalışma çıkar.

Sanat İstasyonu

Sanatın farklı dallarının yer aldığı istasyon; alternatif projelere zemin oluşturan bir yapıya sahip olacaktır. İlgi çeken popüler performans sanatları harmanlanarak markaların, kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda konseptler tasarlanıp uygulamaları gerçekleştirilir.

Zaman Sahası

İş yaşantısından ötürü hayatlarında boş zaman bulamayan özel şirket çalışanları fiziksel ve zihinsel yapılarını sağlıklı tutabilmek için çeşitli etkinliklere katılır. Tam da bu noktada “Zaman Sahası” olarak yoğun iş temposu içerisinde olan tüm profesyonellere sanat ve spor aracılığıyla çeşitli motivasyon aktiviteleri hazırlarız.

Video Salonu

Alışılmış kalıpların dışına çıkan ve yeni fikirler üreten çalışma modelini kendimize vizyon edindik. İhtiyaca ve bütçeye uygun yaratıcı çözümleri teknolojinin getirdiği geniş teknik altyapı imkânları ile sunuyoruz.

Kapsam Group
Kapsam Group iştirakidir.
© KEY Creative Works 2020 - All rights reserved.