KEY LIVE

  Sanata alternatif canlılık.  

Key LIVE

SANATA ALTERNATİF CANLILIK

Ülkemizde kültür - sanat etkinlikleri kapsamında, canlılık sağlamak vizyonuyla yeni yapılanan ekibimiz, 2016 yılı itibariyle beklenen ve özlenen bir çok farklı oluşuma Key Live imzasını atmaya başlamıştır. Varlığını etkili biçimde sürdürmekte olan sanat yapılanmalarıyla kurmuş olduğumuz işbirlikleri sayesinde ülke çapında gerçekleştirecek olduğumuz alternatif, eğlence odaklı gelenekselleşmiş etkinliklerimizle ulusal ve uluslararası katılımın sağlanacağı platformlar oluşturmaktayız.

Tiyatro

Antalya’daki etkinliklere bambaşka bir alternatif sunarak kırılma yaratacak olan, nitelikli tiyatro oyunlarını hem çocuk hem yetişkin seyircisiyle buluşturacağımız programlarımızla, şehre canlılık getireceğiz. Ulusal ve uluslararası sanat inisiyatiflerinin Antalya ile buluşmalarını sağlamanın yanı sıra, düzenleyeceğimiz oda tiyatrosu ve alternatif performanslar ile de şehre getireceğimiz farklılığın heyecanıyla adımlarımızı hızlandırıyoruz.

Konser

Ulusal ve uluslararası müzik platformlarının güçlü isimleri ile planladığımız konser programlarının altyapı çalışmalarını tamamladık. Konser programlarımız dışında özel etkinlikler için de farklılaştırılmış projeler geliştirebiliyoruz. Teknik prodüksiyonun altyapısında yer alan yurtiçi ve yurtdışından gelen sanatçıların sözleşmeleri, konaklamaları, ulaşımı, kulis ihtiyaçlarının çözümlenmesi; ses, ışık, sahne ve görüntü hizmetlerinin organizasyonu verdiğimiz hizmetler kapsamındadır. Bu iki başlık altında çalışacak profesyonel ekipler, koordine halde söz konusu etkinlik programlarını gerçekleştirmektedirler.

Festival

Antalya’daki sınırlı eğlence dünyasının geliştirilmesi için arayışa girdiğimiz bu yolda, uluslararası katılımlarla büyük kitlelerin bir araya gelebileceği alternatif festival programlarıyla bölgeyi bir festival merkezi haline getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu çerçevede amacımız kültürel paylaşımların yoğun olduğu festivalleri gelenekselleştirmektir. Kültürel paylaşımın sağlanacağı çeşitli alanlara dair altyapılarını hazırladığımız festival programlarıyla uluslararası platformda bölgenin tanıtımında da üstleneceğimiz rolün farkındayız.

Live Art

Sanatın farklı disiplinlerinde, çağdaş buluşmaların branşında uzman kişilerin önderliğinde gerçekleşmesine zemin hazırlıyoruz. Kültürel alanda kalıcı eserlerin ortaya konması amacıyla; Key Live Art olarak sanat ve kültürel alandaki yaratım süreçlerinde her kazanımın uygulaması ve kuramsal olarak hayata geçmesi için çalışmalar yürütüyoruz.

Sempozyumlar

Profesyonel sanatçılarla genç sanatçıları bir araya getirdiğimiz, üretim ve paylaşım süreçlerinin en üst verimlilikte gerçekleşmesini hedeflediğimiz sempozyum programlarıyla, gerek üretim sürecinde gerekse akabinde ortaya çıkan farklı bakış açılarının ve bilgi birikimlerinin derlenmesinde rol alıyoruz.

Sanat, Bilim, Tarih, Çevre, Felsefe, Psikoloji ve Arkeoloji alanlarında başarılı sempozyum programlarını hayata geçirebilmek amacıyla, alanında uzman kişilerin bir araya getiren iş birliklerini organize ederek ulusal ve uluslararası platformda etkili sunumların ortaya çıkması için zemin hazırlamaktayız.

Sergiler

Nitelikli kültür - sanat etkinlikleri kapsamında bağımsız olarak planlanacak; ulusal ve uluslararası, bireysel veya kolektif katılımların olduğu alternatif sergiler üzerinde çalışıyoruz. Key Live Art olarak üstlendiğimiz sergilerle günümüz ve gelecek arasındaki köprü görevini üstleniyoruz.

Akademilerin, profesyonel ve genç sanatçıların sanata dair üretim süreçleri sonrası eserlerin alanında uzman küratörlerimizin danışmanlığında sergilenmesini organize ederek, kitlelerle buluşmasında gereken çözümleri sunuyoruz.

Atölyeler

Çocuklar ve yetişkinler için farklı konularda planladığımız uygulamalı atölyelerle katılımcıların entellektüel gelişimlerine katkıda bulunacak programları kısa ve uzun dönemli olarak hazırlıyoruz.

Resim, heykel, seramik, müzik, sinema, drama, dijital uygulama gibi disiplinlerin üretim süreçlerinden çıkan ürünlerin sergilenmesini sağlıyor; profesyonel sanatçılar ve eğitmenlerle her yaştan katılımcının sanatla buluşmasını sağlayarak farklılaştırılmış etkinlikler ortaya koyuyoruz.

Söyleşi, Panel, Seminer, Konferanslar ve Eğitim Programları

Kuramsal anlamdaki birikimin tüm üretim süreçlerindeki etkinliğini Key Live Art olarak prensip edinerek, sanat tarihi, tarih, felsefe, sosyoloji, sinema tarihi, fotoğraf tarihi ve paralelindeki disiplinlerde alanının uzmanı kişilerle, konunun ilgililerini verimli paylaşım ortamlarında bir araya getiriyoruz. Kısa ve uzun dönemlik, kültür - sanat alanında varlığımızı sürdürdüğümüz yaratıcı eğitim programlarımızla kişisel ya da kurumsal katılımlarla edinilebilecek gelişimlerin öncülüğünü üstleniyoruz.

Kapsam Group
Kapsam Group iştirakidir.
© KEY Creative Works 2020 - All rights reserved.