KİMİZ?

{abouttxt}

Aşağıdaki dolduracağınız form ön başvuru yerine geçmektedir. Formu teknik ekip tarafından incelendikten sonra kısa zaman içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir.

KEY Team

A bad place to be is between Us and the job.

Dilshad Balgobin
Tesla

Born on the same date Bob Marley passed away, i am a man of mystery and power, whose power is exceeded only by his mystery. After studies i left my homeland Mauritius to Antalya, Turkey in 2005, Being too smart or too lazy, i have been developing web and mobile applications for more than 10 years.I absolutely hate Instagram, and anything else having to do with hashtags. If you are a good squash player please contact me :)

Hüdami Kocatürk
Creative Director

91 yılının 1 Eylül'ü, Antalya daha sıcak bir güne uyanmıştı. Bundan tam 7 yıl sonra ise teknolojinin soğuk yüzüyle tanışan ben, geleceği için ilk adımlarını atmış oldu. Renk vermek istediği bir şeyler vardı belli ki. "Anadolu Kız Meslek Lisesi'nin Grafik ve Fotoğraf Bölümü yetmez abi!", deyip şehrinin üniversitesinde de Grafik eğitimini tamamlayarak; tabi bu arada pedagojik formasyonunu da ihmal etmeyip, "Öğretmen" oldu. Bu geride kalan 10 yıllık eğitim ve çalışma sürecinde birçok ünlü reklam ajansı ve dijital ajanslarda farklı görevlerde yer aldı. Sporsuz ve mesleğiyle ilgili araştırma yapmadan geçen her günü kayıp kabul eder, "Less is more."'un hayat mottom olduğunu belirterek; tüm Başak burçlarına sevgilerimi iletirim. İmza: Piksel Terbiyecisi.

Anıl Ersezer
Graphic Designer

90'lar neslinin bir parçası olarak dünyaya geldim. 3 yaşımdayken beni ağlarken susturan tek şey kağıt ve kalemdi. Çizmeye çok küçük yaşlarda başladım.İlerleyen yaşlarda sanatın birçok dalına merak sardım. Bu sebeple sanat okulunda okumaya karar verdim. Teknoloji ve bilgisayara olan bağlılığım ile kendimi Akdeniz Üniv. Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Bölümü'nde buldum. Yeni trendleri ve sanat akımlarını takip etmeyi seven birisiyim. Araştırmak ve öğrenmek benim için heyecan verici bir durum. Üniversiteden mezun olduktan sonra çeşitli işletme ve kurumların soyal medya yönetimlerini ve grafik tasarım işlerini üstlendim. Ayrıca boş vakitlerimde gitar çalmayı çok seviyorum.

Özkan Gökalp
SKY Supervisor

91 yılının Temmuz’unda güneşin en sıcak vurduğu anda, İstanbul’un kalabalığına o da dahil oldu. Çocukluğunda sesler duydu ve şaşkın şekilde gökyüzüne bakarken uçan demir kuş gördü. işte o anda heyecanlandı, o da o uçakların içinde olmayı istedi. Sonra ilköğretimi İstanbul’da tamamladı ve Antalya’ya taşındı . Burada lise eğitimini bitirdi ve Akdeniz Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği bölümünü kazandı. Çocukluk hayali olan havacılık macerası nihayet başlamıştı. Ama bu durum çok uzun sürmedi çünkü üniversite yıllarında organizasyon işleri içine girdi ve artık bu alanda devam etmeye başladı.

Levent Çetinkol
KEY Co-ordinator

Her şey ilkokul hocamın çok konuşuyorum diye kulağımı büküp, cetvelle beni dövmesiyle başladı, ondan sonra hiç susmadım. Sinek ilacı sıkan kamyonetin peşinden amaçsızca koşan biri. Bir işi yapmak için 3 günüm varsa, 2 gün oturur, o işi 1 günde yapmanın yollarını ararım. Düşünür, arkasına bakmaz önüne bakar, siyaset sevmez hayvan sever, Yazları sıcak ve kurak, kışları hızlı ve öfkeliyim. Dünya kamuoyu tarafından kaygıyla izlenilen adam. Ne halim varsa görmekle meşgulüm. Diyorlar; Bir yanı sarp bir uçurum, bir yanı çılgın dağ doruğu. Böyle olmasam ben, nasıl korurum içimdeki çocuğu? Bir yanım çılgın nar ağacı bir yanım buz sarayı. Gelecekten beklediğim tek şey, olağanüstü bir geçmiş Öldürmeyen Allah uzatmaları oynatıyor. Ben de Teşvikiye’den kaldırılmak istiyorum

Kapsam Group
Kapsam Group iştirakidir.
© KEY Creative Works 2020 - All rights reserved.